komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 22 marca 2018

Katarzyny, Boguslawa

Festiwal Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu!

środa, 14.3.2018 18:09 , komentarze: 1 , odsłony: 856
kategorie artykułu:

11 edycja Festiwalu Reżyserii Filmowej zawita po raz pierwszy do Wałbrzycha. Od 1 do 6 czerwca czterech najlepszych polskich reżyserów gościć będzie w Wałbrzychu. Fani filmu będą mogli na żywo spotkać się z ulubieńcami publiczności Agatą Kuleszą, Małgorzatą Kożuchowską, Anna Dereszowska, Robertem Gonerą czy Wojciechem Pszoniakiem.

Ponad 100 tysięczne miasto na kilka dni i zamieni się w stolicę filmu. Stara Kopalnia i zamek Książ będą salami projekcji filmowych recitali i spotkań publiczności z artystami. Projekcje konkursowe realizowane będą w godzinach popołudniowych. Rano uczestnicy Festiwalu będą dostępni dla młodzieży szkolnej.  Odwiedzimy również przedszkola i szkoły. Najmłodsi zostaną wciągnięci do wspólnej zabawy z aktorami.

- Każde miasto ma swoją specyfikę indywidualną publiczność bardzo jesteśmy ciekawi jak nasza propozycja zostanie przyjęta w Wałbrzychu dla nas jako organizatorów to nowe wyzwanie całe Bardzo się cieszymy że festiwal się rozwija i może gościć w kolejnych miejscach Dolnego Śląska - mówi Stanisław Dzierniejko, dyrektor Festiwalu Reżyserii Filmowej.

11 festiwal reżyserii filmowej rozpocznie się w piątek pierwszego czerwca uroczysta gala w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Honorowym gościem uroczystości będzie Jakub Kolski. Uroczystą galę poprowadzi Małgorzata Kożuchowska.

 

Wasze komentarze

Zazdroszcze Walbrzychowi festiwalu! W Ann Arbor USA z kolei...
czwartek, 15.03.2018 01:14 autor: Walerian Domanski
poniedziałek, 19.3.2018 08:36
poniedziałek, 19.3.2018 15:34
poniedziałek, 19.3.2018 11:44
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
przewozy międzynarodowe piątka bus