komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 stycznia 2018

Felicji, Franciszka

Fatum własnego boiska - Górnik przegrywa z Miedzią

niedziela, 14.5.2017 11:54 , komentarze: 1 , odsłony: 1963
kategorie artykułu:

Miedź II Legnica przyjechała do Wałbrzycha w najsilniejszym składzie. Na boisku siły zespołu z Legnicy nie było jednak już tak widać, jakby chcieli tego trenerzy.

Mecz od samego początku był spotkaniem prawdziwej walki. Dużo ambicji i pozostawionego zdrowia pozwoliło kibicom cieszyć się z ciekawego widowiska. Kilka strzałów z obu stron rozgrzało obu bramkarzy. Bardzo dobrze na boisku prezentował się Dariusz Michalak, Batrosz Tyktor czy Marcin Morawski. Ich pewna gra dawała zespołowi bezcenny spokój w liniach defensywnych. 

W grze do przodu wyróżniali się Kamil Sadowski i Dominik Bronisławski. Rozochocony dobrymi występami w poprzednich spotkaniach, dobrze też radził sobie Sebastian Surmaj. Odważna gra w ofensywie. Rozwaga w obronie pozwoliła Górnikowi zaskoczyła rywala, który momentami nie potrafił przeciwstawić się biało-niebieskiej nawałnicy. Nieodgwizdana w polu karnym ręka. Kilka interwencji bramkarza gości. Fenomenalne przechwyty piłek i ciągła walka o każdy skrawek boiska nie wystarczyło jednak na zdobycie w pojedynku z Miedzią II Legnica choćby punktu.

Strzał z dystansu niepilnowanego Ireneusza Brożyny z 88 minuty, okazał się być tym jedynym, po którym piłka znalazła drogę do bramki Damiana Jaroszewskiego. Ostatecznie Górnik Wałbrzych przegrywa z Miedzią 0:1, co utrudnia piłkarzom Roberta Bubnowicza walkę o utrzymanie w rozgrywkach III Ligi gr III.

Górnik Wałbrzych - Miedź II Legnica 0:1 (0:0) 88' Brożyna

 

Wasze komentarze

Puste trybuny! Dla kogo garja pilkarze? Kto pokrywa koszty? Czytajcie moje...
poniedziałek, 15.05.2017 03:46 autor: Walerian Domanski
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max