komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 22 stycznia 2018

Anastazego, Wincentego

Dwaj 14-latkowie zatrzymani za włamanie

sobota, 12.8.2017 10:08 , komentarze: 1 , odsłony: 1810
kategorie artykułu:

24 lipca 2017 roku zamieszkała w Boguszowie-Gorcach poszkodowana zgłosiła kradzież z włamaniem do swojego mieszkania. Sprawcy po uprzednim wypchnięciu okna dostali się do niego i ukradli monitor oraz klawiaturę i myszkę o łącznej wartości 750 złotych.

Policja ustaliła sprawców kradzieży, którymi okazali się dwaj 14-latkowie. Zatrzymano też 25-letniego pasera, mieszkańca Boguszowa-Gorc, który pomógł w zbyciu skradzionych rzeczy. 

W toku śledztwa policjantom udało się także udowodnić nieletnim złodziejom dwukrotną kradzież z włamaniem do altanek na terenie jednego z ogrodów działkowych w Boguszowie-Gorcach, z których skradziono między innymi kosiarkę spalinową, filtr do wody, szlifierkę oraz pompkę elektryczną. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 1800 zł. Sprzęt udało się odzyskać.

Sprawcy w obecności opiekunów prawnych przyznali się do zarzucanych im czynów. Staną teraz przed sądem rodzinnym. Za pomoc w zbyciu skradzionych przedmiotów odpowie także 25-latek, któremu grozi maksymalna kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Wasze komentarze

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Miral
Miral
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz