komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 stycznia 2018

Felicji, Franciszka

Wpadła do studzienki kanalizacyjnej

czwartek, 4.1.2018 19:18 , komentarze: 2 , odsłony: 3310
kategorie artykułu:

26-letnia kobieta wpadła do, głębokiej na około 3 metry, studzienki kanalizacyjnej i utknęła w środku. Młodej mieszkance Wałbrzycha, groziło spędzenie w pułapce nocy. Gdyby nie przypadek, nikt nie usłyszałby jej wołania o pomoc.

Lokatorzy pobliskiej kamienicy jednogłośnie oceniają, że kobieta miała dużo szczęścia. Znalazła się w miejscu słabo oświetlonym i rzadko uczęszczanym. Dodatkowo studzienka zalana była częściowo wodą. Spędzenie nocy w takim miejscu, w warunkach zimowych mogło być groźne dla życia.

Szczęśliwie wołanie o pomoc usłyszał jeden z lokatorów, który najpierw samodzielnie próbował pomóc dziewczynie. Kiedy okazało się, że nie da rady, wezwał straż pożarną.

- Młoda kobieta utknęła w studzience kanalizacyjnej, o średnicy około metra. – mówi Robert Strojny z Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu  – Problemem był dostęp do miejsca. Studzienka zlokalizowana jest w miejscu, którego nie widać z ulicy.

Strażacy zabezpieczyli miejsce i pomogli uwięzionej kobiecie wydostać się na zewnątrz. 26-latka wyszła z pułapki o własnych siłach, po podanej przez ratowników drabinie. Odmówiła również pomocy medycznej. Miejsce zostało zabezpieczone przez strażaków taśmą.

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

No i oczywiście chwała ludziom dobrej woli :-)
piątek, 05.01.2018 04:08 autor: c+e
No i oczywiście chała ludziom dobrej woli :-)
piątek, 05.01.2018 04:06 autor: c+e
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica