Lucas Soumar bohaterem Nowej Rudy

wtorek, 12.9.2017 09:25 907 0

Jeden z liderów Ligi Okręgowej grupy wałbrzyskiej, Piast Nowa Ruda podejmował zespół z uzdrowiska Zdrój Jedlina Zdrój. Mecz od samego początku traktowany był, jako hit kolejki obecnej rundy rozgrywek.

Pierwsze 45 minut to przede wszystkim walka o opanowanie środkowej strefy boiska. Żadnej z drużyn nie udało się zdobyć w tym czasie bramki i z równymi szansami oba zespoły schodziły na przerwę.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Do 59 minuty spotkania żadna z drużyn nie potrafiła umieścić piłki w bramce przeciwnika. Szczęśliwym strzelcem okazał się zawodnik Piasta. Krzysztof Mika wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

Piłkarze Zdroju nie rezygnowali ze zdobyczy punktowej i próbowali odrobić straty. Zaatakowali ze zdwojoną siłą. W 73 minucie goście zaskakują swojego rywala. Przeprowadzają skuteczny atak. Piłka o uderzeniu Konrada Karkułowskiego ląduje w siatce.  Mecz ponownie nabiera tempa.  Goście uzyskują niewielką przewagę i na 5 minut przed upływem regulaminowego czasu gry wychodzą na prowadzenie strzelcem bramki ponownie Konrad Karkułowski.

Na tym emocje jednak się nie skończyły. Piłkarze z Nowej Rudy nie zamierzali się poddawać i w drugiej minucie dodatkowego czasu gry wyrównującego gola strzela Lukas Soumar. Mecz na szczycie kończy się remisem i podziałem punktów.

Piast Nowa Ruda - Zdrój Jedlina Zdrój 2:2 (0:0) 59' Mika, 90+2' Soumar - 73' 85' Karkułowski