Czarni Wałbrzych zwyciężają Górnika Boguszów Gorce

niedziela, 11.2.2018 17:46 1438 0

Pierwszy w tym roku sparing był bardzo udany dla Czarnych, którzy pokonali występującego w IV lidze Górnika Boguszów-Gorce 3:1.

Wałbrzyszanie objęli prowadzenie po skutecznie wykonanym przez Grzegorza Wroczyńskiego rzucie karnym. Wyrównał Jarosław Maliszewski, ale jeszcze przed przerwą Maciej Łukasik ustalił wynik do przerwy na 2:1 dla Czarnych.

Po zmianie stron oba zespoły miały okazje do zdobycia gola, jednak ostatecznie padła już tylko jedna bramka w wykonaniu Grzegorza Wroczyńskiego i niespodzianka stała się faktem

Czarni Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 3:1 (2:1) Wroczyński (*2), Łukasik - J. Maliszewski

Czarni: Brzeziński - Sęk, Mudzin, Zawadzki, Chodacki, Wroczyński, Marszałek, Darmochwał, Nowicki, Misiak, Łukasik oraz zawodnik testowany, Kozłowski, zawodnik testowany.