komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Czarni Wałbrzych lepsi od Kłosu Lutomia

wtorek, 12.9.2017 10:07 , komentarze: 0 , odsłony: 345
kategorie artykułu:

Kibice Czarnych Wałbrzych przeżywają w tym sezonie bardzo dużo huśtawkę nastrojów, spowodowaną grą własnej drużyny w rozgrywkach A klasy. Tym razem piłkarze Marka Żamojcina podejmowali drużynę z Lutomii.

Goście dojechali na mecz z kilkunastominutowym opóźnieniem i niemal z marszu przystąpili do gry. Pierwsze minuty spotkania wskazywały na to, że będzie to mecz dość wyrównany, jednak z biegiem czasu gospodarze uzyskali optyczną przewagę i zaczęli dominować na boisku. W pierwszej części meczu szczególnie aktywny był Jakub Nowicki. Jego akcje z prawej strony boiska siały postrach w szeregach obronnych przeciwnika. Efektem bardzo pomysłowej gry całego zespołu była seria kilku stworzonych sytuacji podbramkowych w wyjątkowo krótkim czasie. Bramki wisiały w powietrzu. 

W 20 minucie pierwsze trafienie zaliczył Maciej Łukasik. Chwilę później do siatki trafia Grzegorz Wroczyński. Jest 2:0. Gospodarze kontrolują przebieg gry. Przed przerwą pomimo wielu szans Wroczyński daje Czarnym trzybramkowe prowadzenie.  Kibice wałbrzyskiej drużyny równie dobrej gry oczekiwali po przerwie. 

Niestety po zmianie stron coś w ekipie trenera Żamojcina się zacięło. Już w 57 minucie z rzutu karnego bramki bronionej przez Brzezińskiego trafia Kamil Kuska. Niedługo później na trafienie gości celnym strzałem odpowiada Dawid Gołek. Piłkarz Czarnych popisuje się strzałem z 17 metrów. Piłka po rękach bramkarza przekracza linię bramkową i jest 4:1. Jeszcze w 70 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzenie głową Mateusza Mudzina obronił golkiper gości i dla gospodarzy skończył się mecz. 

Kłos Lutomia zaczyna dominować na boisku. W 71 minucie po dośrodkowaniu w pole karne Tomasza Barańskiego, Kamil Kuska strzałem głową umieszcza piłkę między słupkami. Zaledwie 4 minuty później kontaktowego gola zdobywa Mateusz Poziemski.  Ostatni kwadrans to już frontalny atak  gości. Zespół Kłosu nie potrafił jednak wykorzystać optycznej przewagi  i to drużyna z Wałbrzycha cieszy się ze zdobycia kompletu punktów. 

Czarni Wałbrzych - Kłos Lutomia 4:3 (3:0)
20' Łukasik, 21' 41' Wroczyński, 65' Gołek - 57' 71' Kuska, 75' Poziemski

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 6 godz temu
dzisiaj, 6 godz temu
dzisiaj, 6 godz temu
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele