komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Boguszowska Szóstka "Szkołą z klasą"!

poniedziałek, 11.9.2017 14:47 , komentarze: 0 , odsłony: 146
kategorie artykułu:

W roku szkolnym 2016/2017, PSP 6 w Boguszowie- Gorcach przystąpiła do ogólnopolskiego programu i otrzymała certyfikat  „Szkoła z klasą 2.0”. Program miał na celu wypracowanie zasad dotyczących korzystania z nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w edukacji, pomagał rozwijać umiejętności samodzielnego myślenia, odpowiedzialnego korzystania ze źródeł i wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Do programu zastali włączeni wszyscy nauczyciele szkoły, a działaniami koordynowała  p. Urszula Filip przy ścisłej współpracy pedagoga szkolnego p. Lidii Łabędzkiej. W ramach „Szkoły z klasą” został opracowany cel główny, który został dostosowany w wyniku diagnozy do potrzeb szkoły.  Szereg działań, które zostały wybrane do realizacji poprawiły relacje wśród społeczności szkolnej.

Były to:  projekty edukacyjne, turnieje szkolne i międzyszkolne, warsztaty rękodzieła, zajęcia socjoterapeutyczne z pracownikami PPPP, zajęcia pozalekcyjne- kulinarne, fotograficzne, taneczno- ruchowe, konkursy plastyczne, literackie i wiele innych.

 

Wasze komentarze

Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele