komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 19 marca 2018

Józefa, Bogdana

Bankructwo po Kuchennych Rewolucjach?

środa, 15.3.2017 11:33 , komentarze: 9 , odsłony: 20683
kategorie artykułu:

Wszyscy pamiętamy jeden z odcinków Kuchennych Rewolucji, które odbyły się w Wałbrzychu. Pani Magda Gessler, zbawczyni wielu polskich restauracji zawitała w lokalu o mrocznej nazwie Piekielna Kuchnia przy ulicy Świętej Jadwigi.

Twórcy programu wyemitowali program eksponując wady restauracji. W programie pokazano brudną kuchnię, salę, brak zaangażowania personelu i co najgorsze zasugerowano, że jedzenie przygotowywane jest z przeterminowanych produktów. Słynne hasło "umyj szynkę" sprawiło, że lokal zasypano falą krytyki.

Właścicielka restauracji Justyna Ryszkiewicz-Mazurek w rozmowie z nami mówiła, że oczekiwała od występu w programie poprawy sytuacji swojego lokalu. - W zamian otrzymałam cios, który może mnie pogrążyć do końca. Po emisji programu zbyt dużo mówiło się bowiem o wyeksponowanych przez telewizję mankamentach. Zbyt niską siłę przebicia miały pochwały za dobre jedzenie. Lokal ponownie przechodzi kryzys i ma dużo mniejszą liczbę gości. - mówi Justyna Ryszkiewicz-Mazurek. Będziemy trzymać rękę na pulsie. Restauratorka stoi bowiem przed trudnymi decyzjami, które w najbliższej przyszłości będzie musiała podjąć.

 

Wasze komentarze

Noi h*j
piątek, 17.03.2017 00:42 autor: oregano
Pani Magda Gessler jest zajebista babka !i bardzo dobrze ,...
czwartek, 16.03.2017 11:40 autor: Megi
Dajcie spokój..Mupet Show GESLLER LIVE..Niech się......
środa, 15.03.2017 21:54 autor: paszoł wąt
czwartek, 15.3.2018 21:53
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche