komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

65 – lecie Koła Polskiego Związku Niewidomych w Wałbrzychu

piątek, 20.10.2017 16:55 , komentarze: 0 , odsłony: 409
kategorie artykułu:

W Domu Zdrojowym w Szczawnie – Zdroju odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niewidomych „Białej Laski” oraz 65 – lecia istnienia Koła Polskiego Związku Niewidomych w Wałbrzychu.

Z tej okazji Prezes Zarządu Koła Wiesław Świętochowski wręczył podziękowania najbardziej aktywnym członkom i przyjaciołom Koła oraz podziękował za wspieranie działalności i okazaną pomoc Staroście Wałbrzyskiemu Jackowi Cichurze i Burmistrzowi Szczawna – Zdroju Markowi Fedorukowi. Starosta Jacek Cichura składając życzenia wszelkiej pomyślności podkreślił swoje wielkie uznanie dla aktywności i pasji, z jaką członkowie koła angażują się w różne projekty i wydarzenia, zaznaczył również, że zawsze drzwi jego gabinetu są otwarte dla Polskiego Związku Niewidomych oraz innych organizacji i stowarzyszeń działających na rzecz pomocy innym i dobra lokalnej społeczności.

Prezes Świętochowski przypomniał zgromadzonym o podejmowanych przez starostę działaniach w obronie niepełnosprawnych dzieci, którym zabrano uprawnienia ułatwiające transport i funkcjonowanie, za co zgromadzeni na sali goście nagrodzili starostę Jacka Cichurę gromkimi brawami.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
wtorek, 20.2.2018 14:03
wtorek, 20.2.2018 09:27
1
wtorek, 13.2.2018 09:50
Miral
Miral
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz