komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 26 kwietnia 2018

Marzeny, Klaudiusza

„Mine of house” w Starej Kopalni

poniedziałek, 3.8.2015 10:29 , komentarze: 1 , odsłony: 1903
kategorie artykułu:

W minioną sobotę w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopania odbyło się wydarzenie „Mine of house” czyli kopalnia muzyki house. Impreza wystartowała o godzinie 20:00 i  trwała niemal do niedzielnego świtu tj. do godziny 04.00 rano.

Pół tysiąca uczestników (a kolejni jeszcze napływali) przez osiem godzin bawiło się przy najlepszych setach muzyki house granych przez DJ’ów z Londynu, Wrocławia oraz Wałbrzycha.

Londyn reprezentował DJ-ski duet „Blazer and Jeans”, znany prestiżowego, londyńskiego klubu „Ministry of Sound”. Z Wrocławia przybył do Starej Kopalni DJ D’Vision - rezydent klubu „Grey”, wałbrzyskim reprezentantem na imprezie był  DJ Novicky, a cały koncert zakończył DJ Mono.

Gwiazdą wieczoru była Katarzyna Nowicka – NOVIKA wraz z zespołem, która równo o północy wprawiła całą Starą Kopalnię we wspaniałą, chillout’ową atmosferę prezentując najlepsze, house’owe utwory ze swojego dorobku.

Podczas „Mine of house”  każdy z miłośników tego rodzaju muzyki mógł znaleźć coś dla siebie: od typowo klubowych dynamicznych i energetycznych kawałków, po bardziej refleksyjne, koncertowe utwory. 

Stara Kopalnia zaprasza już wkrótce na kolejne odsłony projekty „Mine of Music”!

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 13 godz temu
środa, 25.4.2018 16:25
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Mati Autogaz
Mati Autogaz
przewozy międzynarodowe piątka bus
Skład opału Agro
Skład opału Agro