[FOTO] Siatkarze ograli TSV Sanok - Walka o utrzymanie trwa!

poniedziałek, 12.2.2018 18:09 1926 0

Siatkarze MKS Aqua Zdrój Wałbrzych powoli zaczynają zdobywać zaufanie kibiców. Po kilku meczach o niskiej frekwencji, hala ponownie gości większą liczbę fanów siatkówki. Wszystko prze coraz lepszą grę popartą wynikami w rozgrywkach ligowych. Tym razem pod Chełmcem gościła drużyna TSV Sanok.

Pierwszy set wyglądał dość obiecująco. Jak zwykle podopieczni Janusza Bułkowskiego zaczęli od  mocnego uderzenia i dość szybko zdobyli kilkupunktową przewagę. Z minuty na minutę wałbrzyszanie zaczynali popełniać proste błędy, które co chwila niweczyły wcześniejszy wysiłek. Gdy pod koniec seta Lipiński i spółka zmarnowali cztery piłki setowe, nastąpiła chwila zwątpienia. Na szczęście doskonała gra na siatce dała gospodarzom zwycięstwo.

Druga partia to popis gry wałbrzyszan. Już od pierwszych piłek, osiągnięta przewaga utrzymała się do końca. Zwycięstwo 25:14 pokazało siłę miejscowej drużyny. Nie przełożyło się to jednak na wynik trzeciego seta.

Ostatnia część meczu, podobnie jak pierwsza obfitowała w szereg zwrotów akcji, które przysporzyły kibicom wiele emocji. Na szczęście z happy endem. Dzięki wygranej, walka o utrzymanie w lidze nie wydaje się być stracona. Powoli też wszyscy zapominają o koszmarnym początku sezonu. Drużyna z meczu na mecz gra lepiej, a co przede wszystkim, wygrywa.

MKS Aqua Zdrój Wałbrzych – TSV Sanok 3:0 (26:24, 25:14, 26:24)