[FOTO] Intensywny kwiecień zawodników świdnickiego "Gryfa" zakończony workiem medali

poniedziałek, 6.5.2024 12:27 182 0

Miesiąc kwiecień był niezwykle intensywnym okresem startowym dla zawodników UKS Taekwon-do Gryf. 27 i 28 kwietnia po raz trzeci stanęli w szranki tym razem na Mistrzostwach Polski Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do w Częstochowie. Do zawodów Klub wystawił dziesięcioosobowy skład, który wywalczył 4 złote, 7 srebrnych i 3 brązowe medale.

Medalistami zostali:
kategoria dzieci
Antonii Żędzianowski -  1m. w tempówkach, 1m. w technikach specjalnych oraz 2m. w walkach soft stick;

kategoria junior
Hubert Jasinowski – 1 m. walki semicontact, 2m. walki lightcontact, 2 m. techniki specjalne.

Pomimo dobrej postawy i pojedynczych wygranych tym razem za podium uplasowali się: Laura Bogusz, Wiktoria Głód, Karol Kudela i Jakub Jasinowski. Kierownikiem ekipy był trener Waldemar Zdebski, a w sekundowaniu pomagał Hubert Jasinowski. Hubert podczas uroczystego otwarcia zawodów odebrał również certyfikat na stopień mistrzowski z egzaminu, który został przeprowadzony przez Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do w listopadzie.